Madis-Kallas-ENPBC-2017-3-webNädalavahetusel sai Pirital selgeks NeilPryde Baltic Cup ja EJL Purjetamise Eesti Meistrivõistluste sarjade osavõistluse Estonian NeilPryde Baltic Cup’i parimad klassides RS:X, Techno 293 Junior U15 ja Techno 293 Youth U17 põnevates finaalsõitudes ning ülejäänud klassides fliidisõitude seeria tulemuste kokkuvõttes.

Viimasel päeval tugevnenud tuuleoludes viimasena finaalsõidud pidanud RS:X klassis kujunes otsustava sõidu finiš päris dramaatiliseks – vaid üliväikese edumaaga võttis regati esikoha Ingrid Puusta (NYCS) Riho Roomet Punga (TPLK) ees. Kolmanda koha surfas välja lätlane Namejs Dreimanis, olles ühtlasi parim juunior, ning poolfinaali võitnud Gregor Schneider (TPLK) tuli lõpptulemusena neljandaks.

Lohesurfiklassis Formula Kite saavutas kuldse tulemuse Madis Kallas (Kite Team Estonia) Ranno Rummi (Kite Team Estonia) ja Silver Kattai (Kite Team Estonia) ees.

“Sain kindlameelselt sõita enda sõitu ja realiseerida seda, mida ettevalmistusperioodil pikalt harjutanud olen. Kasutan võistlusele järgnevat pikemat pausi varustuses muudatuste tegemiseks, et valmistuda sügisel toimuvateks EM ja MM võistlusteks,” kommenteerib Madis Kallas.