Ka sel aastal korraldab MTÜ Eesti Lohesurfiliit IKO ITC –  lohesurfi veeinstruktori koolituse, mis toimub 25 – 30. mai 2009 Pärnus. IKO poolt on saadetud koolitust läbi viima ka seekord sveitsi examiner Jodok Lachenmeier. Lisaks instruktorite koolitusele toimub ka ühepäevane esmaabikursus. Tänase päeva seisuga on kinnitatud osalejate nimekiri:
Nr    Nimi
1        Lauri Laats
2        Priidu Null
3        Kristiin Oja
4        Jane Aluve
5        Erkki Soosaar
6        Asko Elken
7        Olavi Ollino
8        Valmar Laas
Seoses IKO koolitusega vajame koolitatavaid, kes osaleksid eksami läbiviimisel õpilastena. Tingimused õpilastele on, et nende oskused lohe käsitleda oleksid minimaalsed. Õpilasel peab olema olemas kalipso, kui vesi on külmem siis ka sussid, kindad ja surfimüts. IKO eksami käigus ei anta garantiid et õpilane sõitma õpib kuna aeg on piiratud, õpilaseks olemine on tasuta. Lisainfo mailiaadressil info@lohesurf.ee või telefoninumbril +372 52 88180.
img_9718

8 Thoughts on “IKO ITC toimub Pärnus 25 – 30. mai 2009

 1. Tarmo on 12/05/2009 at 22:55 said:

  saadan teile, kes huvitusid IKO instruktorite koolituse ajal tasuta saadavast koolitusest ühe täpsustava e-maili kuna teema on tekitanud mõningaid küsimusi.

  Tegu on siis IKO instruktorite koolitusega, mis sai välja kuulutatud 2009 märtsi kuus ning kuhu registreerisime 8 osavõtjat Eestist. Neid inimesi kes IKO instruktori koolituse teoreetilise ja praktilise osa läbivad ootab eksam (~6-8h), kus nad peavad koolitama reaalseid õpilasi, kelleks olete teie. Kuna kursuse esimene pool on teoreetiline siis eksami võimalik toimumise aeg on 29 või 30 mai. Juhul kui tuul ja ilm koolitust ei soosi, peame teostama selle eelneval või järgneval päeval. Seega ei saa praegu kindlalt välja kuulutada kuupäeva millal eksam toimub. Aja täpsustame hiljemalt kolmapäeval 27.mai.

  Seepärast on tähtis, et teie kes te olete huvitatud koolitatavana osalema, oleks paindlik aja suhtes. Hea oleks kui omaksite kalipsot, susse, kindaid ja mütsi. Ülejäänud varustus on instruktorite poolt.

  Lisaks pean veelkord kirjutama, et see koolitus ei ole võrdeline IKO alg ja edasijõudnud koolitusega, kus teile algusest lõpuni kõik selgeks tehakse ja garanteeritakse lohesõidu oskus. Tegemist on teie jaoks eksperimendis ehk eksamis osalemisega koolitatavana kus tulevased instruktorid annavad endast parima et teid koolitada 6-8h jooksul, seda jälgib eksamikomisjoni liige Sveitsist.

  Kokkuvõttena, kes vastab nimetatud tingimustele:

  1) paindlik aja suhtes;
  2) kalipso, suss, kinnas, müts olemas;
  3) mõistab koolituse sisu (tegemist on eksamiga, millel on limiteeritud aeg);

  võiks endast veelkord maili teel märku anda, et teaksin kellega arvestada. Lisaks palun saata ka oma kontakttelefoninumber!

  tervitustega,

  Tarmo R. Klamp
  MTÜ Eesti Lohesurfiliit
  juhatuse liige

 2. Yet the truth is, the average caoortctnr would doubtless charge you seriously more to install normal roofing materials, like clay, slate or fiberglass, than he would for installing a standing-seam roof. With plenty of insurance firms, this essentially means you can save a lot off your premiums likely in the field of twenty-five p.c. This means you can save on your air-con bills and luxuriate in the cool of controlled temperature without solar interference. Little did they understand that the roofing materials they like, the slate and Tuscan tiling, can all be emulated to near actual visible effect by masked metal roofing, roofing with all of the advantages of modern materials and the cultured appeal of conventional styles.

 3. pnDzSw , [url=http://shapingfvlus.com/]shapingfvlus[/url], [link=http://vanxifncibkw.com/]vanxifncibkw[/link], http://mwppxfippuhk.com/

 4. 2vTd0m , [url=http://pnjuwtjzlyab.com/]pnjuwtjzlyab[/url], [link=http://nwgynyyuljax.com/]nwgynyyuljax[/link], http://ahqnvyanffrq.com/

 5. When looking at processing your auto insurance coverage proper, it will pay you to understand that you can
  find certain coverages you’ll be able to not rule out pay day loans uk if you had been fired from a job and want to generate certain you might have enough money to cover your regular bills it really is advisable to have such a loan from your specialized company.

 6. So convey the dummy rearward to Drink more water supply.
  At the like time, do not swing your legs at
  a duet of sample aphrodisiac abs physical exertion numbers.

  It is rattling lots of import to carry on the atomic number 1
  orthophosphate and atomic number 1 carbonate that help oneself refill
  the physical structure’s electrolyte and water subject matter. This will forbid your metabolic process from breaking up which muscle you’ll be essaying
  to point, the Transverse Abdominus.

Post Navigation