Liikmed

MTÜ Eesti Lohesurfiliit liikmeteks on kõik lohesurfispordiga tegelevad juriidilised isikud, kes on nõus kandma Liidu Põhikirjast  tulenevaid õigusi ja kohustusi.

Eesti Lohesurfiliit – Juriidilise liikme liitumisavaldus

 

————————————————————————————————————————

JUHATUS

Andreas Aas
info@nowork.ee / 50 64 411

Gerli Toomepuu
gerli.toomepuu@gmail.com / 56 269 616

Kristiin Oja
info@surftown.ee / 56 691 870

Margus Otsa
margus@fan.ee / 56 988 435

Tõnu Schneider
tonischneider6@gmail.com / 58 142 661

 

LIIKMED

Aloha Surfiklubi
Toomas Jürjo / info@aloha.ee /56 931 188

Haapsalu Surfiklubi
Kaspar Maide / info@nw.ee / 58 285 868

Kite Team Estonia
Kerli Otti / kerli.otti@gmail.com / kiteteam.ee@gmail.com

Maxwave Surfikeskus

Mändjala Surfiklubi
Marko Keskküla / info@mandjalasurfclub.com / 55 643 893

No Work Surf Club
Andreas Aas / info@nowork.ee / 50 64 411

Paope Surfiklubi
Gerli Toomepuu / info@paopesurfiklubi.ee / 56 269 616

Pärnu Surfiklubi
Tony Schneider / tonischneider6@gmail.com / 58 142 661

Pärnu Surfikeskus
Erkki Soosaar / info@parnu.surf / 53 440 919

Saaremaa Lohesurf

Stroomi Surfiklubi

Surftown Surfiklubi
Kristiin Oja / info@surftown.ee / 56 691 870

FanSurf Surfikool
Risto Kõrgemägi / info@kitesurf.ee / 56 686 766

Võsu Surfikool

Aivar Kamm
Andre Tampõld
Andreas Aas
Andreas Asi
Argo Haudsaar
Arne Telling
Ave Kaare
Britt  Ressar
Dimitri Kovaltšuk
Eduard Eljas
Elmo Riig
Fansurf Team MTÜ
Gunnar Mitt
Henri Kaar
Indrek Ahun
Indrek Päri
Ingmar Vahtra
Jaanus Kirillov
Jorma Laiapea
Jüri Loonurm
Kalev Tammin
Kardo Günthal
Kaspar Maide
Katrin Päevakene
Kaur Filippov
Kerli Otti
Kolevant OÜ
Kristi Dela China
Kristiin Oja
Kristina Allik
Laulasmaa Surfiklubi MTÜ
Lemmo Jaanus
Madis Kallas
Margus Otsa
Margus Vahesaar
Marius Maribuu
Mart Põld
Martin Kuuspalu
Martin Valvur
Martti Ainola
Mihkel Ausmaa
Mihkel Nurm
Mikk Tuisk
Oliver Lill
Peeter Ojasaar
Priidu Null
Priit Lõhmus
Pärnu Surfiklubi MTÜ
Pärnu Surfikool MTÜ
Raavo Toomela
Raivo Kriivason
Ranno Rumm
Rauno Pikkor
Reene Kilk
Risto Kõrgemägi
Saaremaa Lohesurf MTÜ
Silver Kattai
Tarmo Ilo
Tarmo Richard Klamp
Team Extreme MTÜ
Toomas Teesaar
Üllar Esinurm