ESITA TEGEVUSPROJEKT 2016

Eesti Lohesurfiliit koostöös  Nelja Energiaga pakub võimalust esitada Liidule toetuse saamiseks tegevusprojekte.

Screen Shot 2016-04-01 at 10.53.11

2016 TAOTLUSVOOR

Taotlusvoorus  on avatud kolmes valdkonnas:

1) Surfiklubide sithotstarbelised taotlused

Toetuse max piirmäär 400 EUR taotleja kohta. Toetatakse erinevaid sihtotstarbelisis tegevusi nagu näiteks väiksemad remondi- ja ehitustööd (terrass, klubi värvimine jmt), tuulemõõtja ja web kaamera paigaldus, valvesignalisatsiooni aastamaks, internetilehe valmistamine jmt. Võimalik on taodelda toetust ka muudeks surfiklubi parendamisega seotud kulutusteks piirmäära ulatuses.

2) Võistluste korraldamise toetus

Toetuse max piirmäär on 250 võisluse kohta. Toetatake Eesti meistrivõistluste korraldamist ja harrastajatele mõeldud võistluseid, mis aitavad kaasa ELL arengukavaliste eesmärkide täitmisele.

3) Sportlaste EM ja MM osalemise toetus

Toetatakse sportlaseid, kes esindavad Eestit rahvusvahelistel tiitlivõistlustel. Arvesse võetakse varasemaid rahvusvahelisi tulemusi ja eelmise aasta Eesti meistrivõistluste tulemusi.

4) Noorsportlase toetus

Toetatakse kuni 18 aastaseid noori lohelaudurei võistlustel osalemisel (abikõlbulikud kulud: transpordikulu, osavõtutasu, võistluslitsents, majutus). Ettepaneku toetuse saamiseks võib esitada nii surfiklubi kui ka lapsevanem Eesti Lohesurfiliidule jooksvalt.


Taotlused tuleb esitada vastaval PROJEKTIDE  BLANKETIL:  (.pdf) (.doc)  – laeb automaatselt downloads kausta.

Projekte saavad esitada Eesti Lohesurfiliidu juriidilised liikmed (va sportlased), kellel on tasutud liikmemaks ja lohelauasportlased (sportlaste toetuse puhul).  Juriidilised liikmed, kes tegelevad lohesurfiga, kuid ei ole veel ELL liikmed, saavad projektiga samaaegselt saata ELL’ile liikmeks astumise avalduse, mille leiab siit: http://lohesurf.ee/?page_id=1790

NB! Taotlejad, kes on varem Liidult toetust saanud, ei saa taodelda enne uut toetus, kui on ellu viidud saadud toetusega ette nähtud tegevused.

Taotluse rahuldamisel sõlmitakse Liiduga leping eesmärkide elluviimiseks.  Toetuse saajal tekib kohustus kasutada Liidu ja 4Energia sümboolikat.

Kasuks tuleb, kui projektile on lisatud klubi põhikiri ja tegevuseplaanid koos eesmärkidega või klubi arengukava. Sportlastel CV ja soovitus- või kaaskiri.


2016 aasta SURFIKLUBIDE ja VÕISTLUSTE KORRALDAMISE  projekte saab esitada jooksvalt kuni 10. maini 2016.

SPORTLASTE projekte võetakse vastu jooksvalt kogu 2016 võistlushooaja.


Vajalikud dokumendid:

Projektitaotluse vorm:  (.pdf) (.doc)

Kasulikud lingid:

Eesti Lohesurfiliidu arengukava: ELL arengukava 2014-2017

Lidasinfo:

KÜSIMUSTE KORRAL VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!  Rohkem infot projektide kohta ning Liiduga koostööst üldisemalt saab küsida:

Kerli Otti

info@lohesurf.ee

+37255632774