Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

laager

Kohe-kohe on kätte jõudmas selle suve tipphetk. Juba vähem kui nädala pärast maabuvad kõik surfisõbrad Lemmeranda, männimetsa veerel imeilusasse laia randa, et teoks teha selle aastane Surfilaager. Juba 15 aastat toob Surfilaager suve südames ühel kaunitest Eestimaa randadest toimuvasse laagrisse nii kogenud surfajad kui algajad surfihuvilised. Surfilaager on 5 päeva täis surfi, merd, päikest, maailmatasemel muusikat ja lahedaid inimesi.

Järgmisest kolmapäevast pühapäevani saab nautida tuult ja päikest, surfata, võistelda või püüda oma esimesed tuuled koolitustel. Võistlustel saavad osaleda kõik julged. Oma oskusi võivad proovile panna algajad surfisõbrad esimesel võistlused, lohetajad Best Downwind Kite Safaril, Ühisstardis ja veel mitmel võistlusel nii purjelaua kui lohesurfi alal. Täpsema info võistluste kohta leiad juba siit.

Koolitusi jätkub samuti igale maitsele. Rannas toimub Surfi ABC, kus õpetatakse purjelaua ja lohesurfi algteadmisi. Lisaks jagavad purjelaudurid tarkust slaalom-, laine- ja vabastiilis ning räägivad jääl surfamisest. Lohesurfi harrastajad saavad kätt proovida lohe lainelaua ehitamisel ja kuivtrenni poomi koolitusel. Rohkem infot erinevate koolituste kohta siit ja varustuse rentimisest siin.

Ja kui meri ei ole veel energiast tühjaks pumbanud, siis saab oma aega veeta rannavolle platsil, ronimisseinal, pokkeritelgis, Roxy rannaaeroobika alal, surfikinos või lihtsalt lava ees näppu visates. Ka lapsi lõbustatakse Premia lastealal ning telgis. Igatahes, tegevust jätkub!

PÄÄSMED:

 • Perepass – 55 eur. /45 eur. (EPL või ELL liikmele)
 • Tavapass (5 päeva) – 35 eur. / 25 eur. (EPL või ELL liikmele)
 • Noortepass (kuni 17 a.) – 20 eur. / 16 eur. (EPL või ELL liikmele)
 • Surfilaagri ametliku kodulehe leiad siit

  Surfilaager´13 facebook ürituse leiad siit

  Näeme Surfilaagris!

  Toetajad:

  Surfiklubid/Teamid:

  Kalender

  There are no upcoming events.