Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

Tuuleolud Pärnus olid väga head. Mõlemal päeval puhus tugev tuul, mis pani võistlejate füüsilised ja tehnilised oskused tõsiselt proovile.

Kohal oli kogu Eesti paremik eesotsas maailma tugevaimas pro sarjas sõitvate Ranno Rummi ja Margus Otsaga. Võistlused toimusid põhiliselt kahe mehe taktikepi all. “Margusega on raske, sest teame üksteise tugevaid ja nõrku külgi. Tugev tuul ja suured lained soosisid ehk natuke rohkem mind, sest valmistasin hooajaks ette Atlandi ookeanil treenides”, kommenteeris Rumm. “Hea on tõdeda, et võistlejate tase ja ala kandepind on Eestis iga aastaga järjest tugevamaks muutunud. Paar aastat veel ja meil on 4-5 sellise tasemega sõitjat, kes suudavad rahvusvahelises konkurentsis väga tugevaid tulemusi saavutada. Ala olümpiaperspektiivi silmas pidades on meil põhjus rahuloluks”, kommenteeris Kerli Otti Eesti Lohesurfiliidust.

Harrastajate klassis esimeseks tulnud Tarmo Ilole pakkus tugevat konkurentsi vastavalt teise ja kolmanda koha saavutanud Erkki Soosaar ja Villem Kull. „Etapivõit tuli tänu esimese päeva tugevatele sõitudele. Teisel võistluspäeval kogesin palju ebaõnne – mu lohe liinid purunesid, kuid jõukatsumine Erkkiga oli kahe päeva kõige mõnusam duell”, kommenteeris oma sooritust Ilo.

Tulemused:

1010147

Mehed Race klass
I Ranno Rumm (Peter Lynn, Surfshop.ee, Gul, Z-fins, PSK)
II Margus Otsa (NYCS Fansurf, Estern, RRD)
III Martti Ainola (Gaastra, Laulasmaa surfiklubi, 4 Energia)

1010128

Mehed Harrastajad
I Tarmo Ilo (OZONE Team EST, LSK)
II Erkki Soosaar (Maxwave, PSK)
III Villem Kull (Maxwave, PSK)

1010104

Naised Open klass
I Kerli Otti (Surfshop.ee, Gul)
II Jana Lillemägi (Fansurf)

Järgmine lohesurfi EMV etapp rajasõidus toimub 28-30. juunil Pirital Tallinnas.

Lisainfo: MTÜ Eesti Lohesurfiliit, +372 55 632 774

Täpsemad tulemused:

Rajasõit Avatud klass (Raceboard EMV)

Rajasõit Harrastajate klass (TwinTip karikas)

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.