Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

PKRA

PKRA avaldas oma 2012 aasta võistluskalendri ja teatas muudatustest freestyle hindamissüsteemis. Võistluste ajakava ja staatust saab jälgida SIIT. Hindamist hakatakse teostama arvutipõhise süsteemiga ja online on võimalik jälgida kohtunike hindamist PKRA web ülekannetes üle maailma. Olulisema muudatusena on toodud sisse võistlejate jaoks see, et võib sooritada kuni 12 trikki ja kirja lähevad nendest 7 paremat. Muudatusega püütakse tuua sisse trikkide mitmekesisust ning ära hoida lihtsamate trikkide pidevat kordamist. Täpsemalt saab luged SIIT .

Race distsipliinis on plaanis 8 võistlust ning aasta lõpus kuulutatakse välja tuuri võitja. Reeglid on samuti suhteliselt uued –  ühtlustatud ISAF reeglitega juba 2011 aastal. Täpsemalt SIIT.

KTE

KTE Avaldas samuti oma võistluste ajakava. Eelmise aastaga võrreldes toimub 2 võistlust rohkem. Ära jäeti küll Itaalia etapp, kuid juurde on lisandunud Austria, Hispaania ja Hollandi etapp. Esimene võistlus toimub 3.-6. mail Aurstias. Täpsem kalender asub SIIN.

Sel aastal plaanivad mitmed Eesti sportlaseda osaleda nii PKRA kui ka KTE etappidel. Hoiame neile pöialt ning toetame nõu ja jõuga!

KTA

2012 on meie spotlastele juba väga edukas olnud. KTA Boracay etapil saavutasid Madli Olem TT race klassis IV koha ja Kristiin Oja freestyle klassis VII koha.

Järgmine nädal (13.-18. märts) lõpetab KTA  oma tuuri ning algab viimane  freestyle võistlusetapp ja Aasia meistrivõistlused race distsipliinis, Tais. Meie sportlastest on võistlemas Heikki Gross ja Kristiin Oja. Tuult ja õnnestumisi neile!

Kerli Otti

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.