Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid


Reedel (01.09.17) toimus Pirital Eesti meistrivõistluste II etapp lohesurfi vabastiilis, mis oli ühtlasi sarja viimane etapp. Eesti meistritiitli pälvis teist aastat järjest Martin Kuuspalu. 

Kuigi päeva algus oli vihmane, muutusid võistlistingimused sõitude ajaks suurepärasteks. Paistis päike ja tuul puhus 6-8 m/s, hiljem 7-10m/s. Kohal olid kõik parimad vabastiili sõitjad ning mõõtu võeti nii singel- kui ka double elimination voorus.

“See aasta oli suurte lohede võistlus. Piritalt rohkem ei oska oodata, täitsa ok tuul oli. Samas laine segas natuke freetyle tingimusi. Kohtunikud mainisid enne võistlust, et tehke enda seitse trikki ära. Seetõttu tegin erinevaid raley variatsioone nagu Raley-to-SwitchRaley-to-Blind koos gräbiga. Samaoodi S-BendBackroll-to-Switch. Sellised lihtsad asjad kõigepealt, et saaks trikkide arvu täis. Seejärel keskendusin handelpassidele. Kahjuks neid seekord nii palju ei tulnud kui Paralepas. Aga kuna trikkide arv oli piisavalt suur, siis sellest piisas, et heatides edasi saada,” kommenteeris Kuuspalu.

Pirita etapil võitis üldarvestuses Martin Kuuspalu (No Work Surf Club), teiseks tuli Tarmo Ilo (Ozone, Surfshop, Skone, Laulasmaa Surfiklubi, Team Ozone Est) ja kolmandaks Krtistiin Oja (Liquid Force, O’neill, kalipso.ee, Surftown).

21200451_531736517181385_8166196534413864672_o

2017 aasta meistrivõistluste etappide kokkuvõttes tuli Eesti meistriks Martin Kuuspalu, hõbemedalile tuli Raigo Piho (Parnu Surf, Võsu Surfikool) ja pronksmedalile Priidu Null (Ozone, Sadama Suveterrass, Mystic, Kite Team Estonia).

Täname võistluse toetajaid:

Nelja Energia
Surfshop.ee
Estrella Wakepark
Skone
Sportland
Rannarootsi Lihatööstus
No Work Surf Club
Aloha Surf
Eesti Lohesurfiliit

Tulemused leiad siit: ÜLD Vabastiili EMV 2017
Intervjuud Martin Kuuspaluga saad lugeda siit: Intervjuu

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.