Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

IMGP3898

Eesti Lohesurfiliit koostöös Maxwave.ee (Pärnu), Laulasmaa Surfiklubi (Laulasmaa) ja Battery Pirita Surfiklubiga (Tallinn) korraldavad kõigile soovijatele rajasõidu (Course Race) treeninguid. Treening-tehnilisi nippe ja oma kogemusi on nõus jagama Heikki Gross (kahekordne rajasõidu Eesti meister), Martti Ainola (2011 TT rajasõidu Eesti meister) ja Ranno Rumm (2011 EMV rajasõidu pronks). Treeningud on osalejatele tasuta.

Rajasõit on kinnitatud 2016 Olümpiakavva ja Eesti Lohesurfiliit peab oluliseks, et ühistreeningud oleksid kõigile kättesaadavad. Koos treenides saavad sportlased hindamatuid kogemusi, mida üksinda treenides pole võimalik saada.

Avatud rajasõidu treeningud hakkavad toimuma vastavalt tuuleprognoosile eelnevalt kokku lepitud kohas ja ajal. Treeningute ajaks viiakse sisse ka poid. Osaleda saavad kõik soovijad olenemata tasemest ja varustusest. Jääme ootama esimest tuulist ilma.

Ametlikuks infokanaliks treeningute kokkuleppimisel on Estonian Kite Race Team fb leht – vaata SIIT. Infot jagatakse ka ELL kodulehel, ELL fb lehel, Unitedkiters.ee ja Kitezone.ee kodulehel.

Lisainfo: 55 15 630, info@lohesurf.ee.klient.veebimajutus.ee

Treeningutel näeme!

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.