Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

Screen shot 2012-06-12 at 3.52.09 AM

Erinevate lohelaudurite initsiatiivil on Eesti Lohesurfiliidul plaanis korraldada Rajasõidu reeglite seminar-arutelu, kus kõik võistlejad ja rajasõidust huvitatud lohelaudurid saavad teadmisi erinevate situatsioonide kohta nagu:

Protestid. Protestide esitamine, nende lahendamine. Erinevad aspektid, mida peaks võistleja võistluse ajal jälgima, et oma õiguseid hiljem kaitsta.

Reeglid. Reeglite järgimine ja peamised vead. Arutelu käigus analüüsitakse erinevaid võimalikke situatsioone võistlusjuhendite valguses.

Seminari juhib tunnustatud peakohtunik Jorma Laiapea, kes aitab küsimustele vastuseid leida ning jagab oma kogemusi kohtuniku silme läbi.

Kõik kes on huvitatud antud seminarist osa võtma andke endast teada 2. juuliks kerli@lohesurf.ee.klient.veebimajutus.ee postiaadressil. Kui osalejal on kindlaid soove teemade/olukordade arutamiseks, siis palume need lisada kirjale, et saaksime seminari võimalikult efektiivsena ette valmistada.

Rajasõidu seminar on planeeritud toimuma 22. juulil Lindakivi Kultuurikeskuses. Eelregistreerimise käigus püüame selgeks teha, kui paljud inimesed on teemast huvitatud ja peale 2. juulit anname teada täpsema info seminari kohta ELL kodulehel ja ELL fb grupis.

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.