Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid
When:
01/05/2016 – 31/05/2016 all-day Europe/Helsinki Timezone
2016-05-01T00:00:00+03:00
2016-06-01T00:00:00+03:00
Where:
Saaremaa
Contact:
Marko Kesküla

1501505_957389994352833_3387518527857029623_oEelmisel hooajal vaatlesin oma spetsialisti pilguga surfareid erinevates randades ja silma jäi palju ägedaid vigureid, mida lohega võimalik teha. Mul tekkis aga üks küsimus – miks ei võiks toimuda rohkem trikitamisvõistlusi ja kui kogu hooaja vältel üks toimubki, siis miks julgevad seal osaleda vaid nö PROd (no offense)?
Talveunest ärgates kurtsin oma muret ka Mändjala Surfiklubi tüüpidele ja koos otsustasime haarata härjal sarvist (või lohel sabast):
Ajavahemikul 01.05-31.05.2016 toimub sõltuvalt tuuleoludest Saaremaal absoluutselt kõikidele lohesurfaritele mõeldud freestyle-hangtime- you name it trikitamisvõistlus, millest on oodatud osa võtma absoluutselt kõik, kes oskavad vähegi lauaga veest välja hüpata. Kui sinna lisandub näiteks backroll või mõni keerulisem vigur, siis seda uhkem. Olenemata sellest, kas oskad unhookida või mitte, tule kohale, sõida, tee seda, mida sa vees ikka teed ja kes teab, võibolla meie hindamissüsteem just sind soosibki.
Reeglid:
Üksteise sõitu hindavad hetkel heatist mitte osa võtvad võistlejad, seega on ülimalt oluline, et kõik hetkel mittevõistlevad tegelased võtaksid asja tõsiselt ja ei kaoks poole hindamise peal näiteks Horvaatiasse seda samust maleturniiri teist vooru vaatama. Samas toimub hindamine Fair play alusel, usume et Jüri ei anna Matile sellepärast rohkem punkte, et Mati on Jüri sõber. Usume, et hinnatakse teist võisltejat sõidu, stiili ja “mis mulle tundub äge“ järgi. Täpsemalt igat trikki eraldi ei hinnata vaid sõitu kui tervikut. Igale võistlejale on võimalik anda punkte skaalal 1-10ni. Heati kestvus on 10 minutit, korraga on võistlustules 2 võistlejat, järgmised 2 on vees valmistumas, kuid ei tohi segada võistlejaid ega sattuda võistlustsooni, mis on tähistatud poidega. Võistlus põhineb formaadil Single elimination, ehk edasi pääseb paraku üks võisltleja, kuid samas jätavad korraldjad endale õiguse vajadusel formaati muuta.
Võistlejad pannakse esialgu kokku loosi alusel, seega JAH, on olemas võimalus, et lähed kohe esimeses raundis kokku väga tugeva ja kogenud surfariga, kes viskab hp-si ja ph-si. Kuid kohtunikke on palju ja maitseid erinevaid, seega kõik on võimalik. Ja kui juhtubki, et langed välja kohe esimeses raundis, siis dont worry, tuul maailmas otsa ei saa ja puhub homme jälle. Pealegi õhtul ootan sind oma koopas ja teen sul tuju röömsaks.
Osalustasu: 10€. Maksmine kohapeal sulas ja ainult sulas. Osalustasudest moodustub auhinnafond. Võitja saab 50% fondist, teine koht 30%, kolmas 20%. Lisaks palju muud põnevat nänni.
PS!!! Tuletame meelde, et ahv ei ole inimene ja orgunnib üritust oma vabast ajast ja tahtest, seega palume mõistvat- ja kaasaaitavat suhtumist ☺

Regamine: info@mandjalasurfclub.com

 

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.