Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid
Sel hooajal on populaarsust kogumas GPS kiiruspurjetamine. Tänu GPS-i arengule ja seadmete odavamaks ja käepärasemaks muutumisele on sel viisil lihtne ja mugav korraldada näiteks ülemaailmseid kiirusvõistlusi, kus osalejad saavad kiirusrekordeid välja sõita oma kodurannas tingimustega, millega nad harjunud on, ilma võistluspinge ja karjuvate rahvamassideta kaldal. Sarnase võistluse nime all “Estonian Speed King 2009” on näiteks korraldanud Eesti Purjelaualiit ning lohedele on avatud võistlus Kitezone meeskonna poolt. Lohede kiirussõite käsitletakse ülemaailmselt eraldi alana ning nende kohta on avatud veebileht registreerimaks osalejaid – www.gps-kitesurfing.com.

Kuna antud veebileht annab hea võimaluse võrrelda oma tulemusi maailma parimatega, siis plaanib MTÜ Eesti Lohesurfiliit kuulutada välja sel hooajal kiirusvõistluse millest saavad osa võtta kõik, kes registreerivad end www.gps-kitesurfing.com lehel. Varsti avame ka sellekohase “Event” lehe eelpool nimetatud aadressil.

Palume kõiki sponsoreid, kes soovivad osa võtta ürituse toetamisest, kontakteeruda MTÜ Eesti Lohesurfiliiduga mailiaadressil info@lohesurf.ee.klient.veebimajutus.ee või telefoninumbril +372 52 88180.

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.