Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

Eesti Lohesurfiliit ja Piraat.ee Kiirussõidu EMV – 1miil, 500m, 1x10sek. Garmin jäi sisse. Osalemiseks vajalik taodelda võistluslitsents!
Kiirussõidu EMV toimub sellel aastal taas GPS põhiselt. Kuigi NOR on olnud väljas juba 1. aprillist, toome siin välja põhilised uuendused, millega sellel aastal peavad võistlejad arvestama.

Eelmise aasta võistlusdistantsidele lisandus 1X10sek distants, mis annab kolmanda mõõte võistleja sõiduoskustele. Seega märgib pikemat distantsi 1 miil, keskmist- 500m ja lühilest 1X10 sek. Aasta jooksult tuleb välja sõita kõikide distantside ajad. Arvesse lähevad parimad.

Seoses GT31 seadme halva kättesaadavuseg, otsustas juhatus sel aastal lubada veel Garmin Forerunner 310 kasutamist. Järgmisel aastal plaanime üle minna rahvusvahelisel tasandil tunnustatud seadetele, kuid seda vaid juhul, kui on tagatud seade soetamie võimalus Eestis. Seega jälgige uudiseid seoses uue mudeli saabumisega turule ja pange ennast valmis järgmiseks aastaks selleks, et ühtlustame seadete nõude rahvusvahelise juhendiga.

Tähelepanu tuleb siiski pöörata Garmin Forerunner 310  seadistamisele ja faili saatmise nõudele. Fail tuleb saata läbi Garmin Connect saidi (Export original). Täpne seadistamine ja nõuded on lahti kirjutatud VÕISTLUSTEATES. Jälgige, et kellal oleks tehtud viimane tarkvarauuendus, kasutage dopplerit ning pange fail mõõtma 1 sek täpsusega!

Sellest aastast saavad Eesti meistrivõistluste arvestuses osaleda kõik füüsilisest isikust Eesti kodankud, kes omavad võistluslitsentsi. Litsenti saab taodelda siit: http://goo.gl/forms/6NBcUz18oa

Võistlustulemusi ei saa enne kirja, kui võistleja pole tasunud litsentsitasu.

Võistluslitsentsi omavad füüsilised isikud ( ka need, kes on ELL liikmed) ei pea 2015 aastast tasuma Liidule liikmemaksu!

Litsentsitasu määrad:
15 € võistlejatele, kes ei kuulu ELL liikmeks oleva juriidilise liikme liikmeskonda.
10 € võistlejatele, kes kuuluvad ELL liikmeks oleva juriidilise liikme liikmeskonda.

Eesti Lohesurfiliidu liikmeks olevad juriidilised liikmed on:
MTÜ Team Extreme
MTÜ Team Fansurf
MTÜ Laulasmaa Surfiklubi
MTÜ Pärnu Surfiklubi
MTÜ Saaremaa Lohesurf
MTÜ Pärnu Surfikool
OÜ Kolevant / Aloha

VAATA
Kiirussõidu EMV võistluse leht

Rohkem infot:
Kerli Otti
Telefon: +372 55 632 774
E-mail: info@lohesurf.ee.klient.veebimajutus.ee

 

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.