Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

MTÜ Eesti Lohesurfiliit
Regati pst 1 (-5P, ruum 306)
Pirita linnaosa, Tallinn,
Harju maakond, 11911

Reg. nr. 80263529
Swedbank EE882200221040180329
Koduleht: www.lohesurf.ee
E-mail: info@lohesurf.ee
Tel: +372 55 537 237 (Tõnis)

 

JUHATUS

Tõnis Bramanis / juhatuse esimees
bramanis@gmail.com / 55 537 237

Gerli Toomepuu / laekur
gerli.toomepuu@gmail.com / 56 269 616

Kaspar Roost
kaspar.roost@gmail.com / 53 050 559

Harri Supp
harri.supp@gmail.com / 56 486 584

Andrei Petrov
kite.timetosurf@gmail.com / 55 512 872

 

 

KLASSIJUHID

Klassijuhid teevad Liiduga koostööd. Klassijuhid korraldavad tihti  võistluseid ja nende poole saab pöörduda ettepanekute ja küsimustega. Klassijuhid  on vabatahtlikud liidu liikmed, kes on olnud valmis arendama ja panustama liidu tegevusse.

Erkki Soosaar

 

 

Erkki Soosaar
TwinTip Race
erkki.soosaar@gmail.com

 

Priidu Null

 

 

Priidu Null
Vabastiil
priidu@getaway.ee

 

Jyri Kaldoja

 

 

Jüri Kaldoja
Maraton
maraton@lohesurf.ee

 

Andre Tamp6ld

 

 

Andre Tampõld
Kiirussõit
andre@kitezone.ee

 

Tarmo Richard Klamp

 

 

Tarmo Richard Klamp
Lainesõit
tarmo@lohesurf.ee

Ranno Rumm

 

 

Ranno Rumm
Slaalom
ranno.rumm@gmail.com

 

Madis Kallas

 

 

Madis Kallas
Formula Kite
madis@lohesurf.ee

 

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.