Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

KTA Thailand - Final Day-16

26.-30. märtsil toimunud lohelaua vabastiili Aasia Meistrivõistluste (Kiteboard Tour Asia) kolmandal etapil võttis Eesti naislohelaudur Kristiin Oja (Aloha/NKB/ION/Lip) järjekordse etapivõidu. “Aasia Meistrivõistlused on maailmas korraldatavatest võistlussarjadest esikolmes ja see võit on Eestile ja loomulikult Kristiinile väga suur au ning tunnustus” kommenteerib Kerli Otti  Eesti Lohesurfiliidust.

Kiteboard Tour Asia (KTA) sarjas toimub vabastiili arvestuses sel aastal neli etappi, millest on peetud kolm. Sarja üldvõitja selgub viimase etapi järel, kui iga võistleja halvim võistlustulemus on maha arvestatud. “Põhimõtteliselt pole Kristiini vastu sel aastal enam kellegil võimalust”, sõnab Otti. Võistlussarjas osaleb kokku pea 80 lohelaudurit üle kogu maailma. Naiste vabastiili arvestuses on hetkel osalejaid 16.

KTA esimene etapp toimus 20.-24. veebruaril Indoneesias, kus Kristiin tegi ilusa etteasta ja tuli teisele kohale, jäädes napilt alla Victoria Soloveykinale (Venemaa). Tuuri teisel etapil, mis toimus 13.-17. märtsil Tais, suutis Kristiin vaatamata keerulistele  võistlustingimustele seljatada oma vastased, kelleks olid Estefania Rosa (Brasiilia) ja Aya Oshoma (Jaapan). Sarja kolmas etapp, toimus 26.-30. märtsil Filipiinidel, Boracay saarel, kus Kristiin hooaja võistlusteks peamiselt valmistus. Võistlus oli pingeline ja läbi viidi nii single- kui ka double elimination voor. Kristiini ei takistanud miski ja koos etapivõiduga jäi ta  kogu sarja endiselt juhtima.

“Ma olen väga õnnelik oma võidu üle. Olen sellel aastal kõvasti vaeva näinud selles suunas ning olen väga rahul oma tulemusega. Tahan tänada oma sponsoreid ja kõiki, kes mulle on kaasa elanud. Loodan, et saan kaasa teha ka viimase peatuse Hiinas. Suvel plaanin osaleda Euroopa Meistrivõistlusetel ning osadel maailma karika etappidel” võtab Kristiin võistluse kokku.

Kristiin Oja tegemisi saab jälgida tema kodulehel: http://kristiinoja.wordpress.com

Võistlustulemused:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151523301403879&set=oa.501863929875992&type=1&theater

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.