Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

10716154_10204002565497296_1633796248_n
2014 lohe lainesõidu EMV peeti Vääna-Jõesuu rannas, pühapäeval 28.september muutuvates 8-13m/s tuuleoludes ja maksimaalselt 1,5m laine tingimustes.

Osales 11 võistlejat, võistlus peeti double elimination süsteemis, kus pärast 10 võistlusringi ja 18 mees-mehe vastu sõitu jagunesid kohad järgnevalt:

1. Tarmo Richard Klamp
2. Karel Kangro
3. Risto Kõrgemägi
4. Henri Kaar
5. Raivo Mitt
6. Lauri Leitorp
7. Rauno Pikkor, Kuido Karula

“Tingimused võistluseks olid kerged võrreldes Ristna tormituulte ja lainemürakatega, samas tegi lainesõidu keeruliseks paiguti nõrk tuul, mistõttu tuli kõvasti krüssata, et sõidualas püsida. Viimase tõttu ei saanud ka enda poolt kõikides võistlusringides parimat välja panna, seepärast edasipääs viimastest võistlusringidest oli napp. Pean oma võidu põhjuseks peamiselt taktikat, millega võistlusringi alguses võimalikult ülestuult panga alt alustades oli võimalik üles leida pikad laineliinid ja kohe 4-5 pööret sooritada, lisaks see, et sõitsin lainet nii toeside kui switch. Nägin väga head sõitu teiste võistlejate poolt ja kinnitan, et tase läheb aastatega aina paremaks. Kui ma ei eksi, siis enamus võistlejatest sõitsid ilma strappideta. Tänan kõiki kaasvõistlejaid hea võistluspäeva eest ja soovin kõigile lainesõpradele laineterohket sügist!” kommenteeris võistlust Klamp.

PILDID leiad SIIT! 

Täname võistluse toetajaid:

Eesti Lohesurfiliit
Nelja Energia
Black Bread
KALIPSO.EE
O’Neill

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.