Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

1382326_555621477873653_8533350795872979078_n

 

Eelmisel nädalavahetusel lõppenud lohelaua vabastiili MM sarja (PKRA) viimastel etappidel selgusid maailmameistrid, kelleks pärjati Christophe Tack (BE) ja Karolina Winkovska (POL). Eestlannadest tegi ajalugu esimese eestlasena kõigist etappidest osa võtud Kristiin Oja (Nelja Energia, Aloha Surf, KSA Silmakeskus, Plaat Detail, North Kiteboarding ), kes saavutas suurepärase 6. koha. Triina Trei, kes osales vaid tuuri esimesel etapil, tuli kokkuvõttes 22. kohale.

2014 aasta PKRA tuur koosnes 10 etapist üle maailma. Kaks viimast etappi toimusid vaid kolme päevase vahega Haikou ja Pingtan, Hiinas. Võistlused olid pingelised ja toimusid varieeruvates tuuletingimustes.

Kaks viimast etappi Hiinas möödusid minu jaoks edukalt. Pingtani etapil õnnestus mul tulla 6-ndale kohale ning Haikous 5-ndale. Lõpetasin aasta üldkokkuvõttes 6. kohaga, tänu millele olen eelkvalifikatseerinud järgmise aasta tuurile. Esimene 2015 etapp toimub 4 kuu pärast Marokos, Dakhlas ning järgnevad kuud valmistan ennast ette järgmiseks hooajaks. Olen oma tulemusega väga rahul ning loodan, et järgmine aasta suudan veel paremaid tulemusi koju tuua. Tahan tänada oma sponsoreid, kes on toetanud mind aasta jooksul, nendeks on Aloha Surf, KSA Silmakeskus, Plaat Detail ning North Kiteboarding. Samuti tänan Nelja Energiat, kes toetas mind kahe viimase etapiga ning Eesti Lohesurfiliitu, kes on minusse jätkuvalt uskunud,” rääkis Kristiin Oja oma võistlustest.

PKRA 2014 tulemused: NAISED ; MEHED

Kokkuvõte naiste arvestusest Hiina viimasest etapist (Kristiin pildis):

Kokkuvõte 2014 maailmameistritelt: Karolina Winkowska ja Christophe Tack

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.