Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

10633391_783355101707877_1328644766372732978_o

Eelmisel nädalal (29.08-07.09) lõppes lohelaua vabastiili maailmameistrivõistluste (PKRA) seitsmes etapp Tarifa, Hispaanias.

Tihti surfipealinnaks nimetatud Tarifa on tuntud oma keeruliste ja mitmekesiste tingimuste poolest. Seegi kord varieerusid võistlusolud ideaalsetest tingimustest kuni piiripealse nõrga tuuleni. Double elimination voor peeti peamiselt nõrga tuulega. Võistlust katkestati ja jätkati korduvalt ning see pani võistlejad proovile. Pidev valmisolek ja kohanemine muutvate tingimustega raskendasid nii mõnegi võistleja sooritusvõimet.

Eestit oli esindamas Kristiin Oja (Ksa Silmakeskus, Aloha Surf, Plaat Detail, North Kiteboarding), kes koos Rita Arnaus‘ega jäi etapi kokkuvõttes jagama taas 7 kohta. “Ma alustasin võistlemist võistlusala ülesmisest osast ja suutsin maanduda kolm trikki. Järgnevalt tegelesin ülestuult sõitmisega, et hoida end võistlusalas ega suutnud enam keskenduda trikkidele. Järgmine heat katkestati nõrga tuule tõttu. Mulle tundub see ebaaus. Mitte sellepärast, et kaotasin vaid sellepärast, et mind sunniti sõitma ebasobilikes tingimustes kaotades seeläbi võimaluse näidata oma parimat,” võttis oma etapi viimase sõidu kokku Oja.

Naiste arvestuses võitis Karolina Winkowska (Poola), kes seekord vaid 0,8 punktiga edestada Bruna Kajiyat (Brasiilia). Mõlemad tüdrukud maandusid peaaegu samu trikke, kuid Winkowska sooritust hinnati paremaks. Kolmandale kohale jäi Tarifal sündinud ja kasvanud maailmameister Gisela Pulido (Hispaania), kes kahjuks ei suutud oma kodupublikut lõpuni rõõmustada.

Double Elimination video:

 

Single Elimination video:

 

 

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.