Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

KTA Thailand Autasustamine

Tais 13.03 – 17.03 vahemikul toimunud Kiteboard Tour Asia etapil esines edukalt Eesti naislohelaudur Kristiin Oja (Aloha/NKB/ION/Lip), võites tihedas konkurentsis naiste vabastiilis esimese koha. See on Kristiinile juba teine kord samal võistlusel esimeseks tulla, olles seda eelnvalt teinud ka 2012 aastal. Teise koha saavutas Estefania Rosa (BRA) ja kolmanda Aya Oshima (JAP).

Sellega on asunud ta ka juhtima kogu sarja üldarvestuses, olles võitnud eelnevalt teise koha sarja esimesel osavõistlusel Indoneesias. Käesoleval aastal on naiste konkurents oluliselt tihenenud, ning võistlustel osaleb meestega samaväärne hulk osavõtjaid. Võistlus kulges väga keerulistes oludes, seoses tuuleoludega saadi teha ainult „single elimination“ võistlus.

Kristiin ise kommenteeris oma võistlust: „ Seekord oli meil Tais suhteliselt nõrk tuul, mis tegi võistluse natuke raskemaks kui tavaliselt. Viimasel päeval finaaliks olid tingimused head, mul õnnestus oma heatis osad tugevad trikid ära maanduda, mis mulle võidu tõid. Jäin oma tulemusega väga rahule. Loodan sama hästi jätkata järgmisel etapil Boracayl, Filipiinidel ning tuuri üldvõidu saavutada“.

Kiteboard Tour Asia viimane otsustav etapp toimub juba märtsi lõpus (26.03-30.03) Filipiinidel, Boracay saarel.

Kristiin Oja koduleht:http://kristiinoja.wordpress.com/2013/03/20/1st-in-kta-thailand/
Kristiin Oja sportlasleht FB-is:http://www.facebook.com/KristiinOjaKiteboarding?ref=ts&fref=ts

Võistlustulemused asuvad: SIIN!

Rohkem infot sarja kohta:

http://www.kiteboardtour.asia

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.