Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

13653277_1085452741548141_3618842958004845907_oEelmisel nädalavahetusel toimus Lätis Baltic Cup III etapp lohelaua Formula Kite klassis. Eestlastest oli kohal Madis Kallas (Kite Team Estonia, Loovisioon, Z-fins), kes saavutas nii etapivõid kui ka sarja üldvõidu. Esmakordselt tuli sarjavõit Eestisse.

Võistlustingimused olid head. Tuul puhus 4-8m/s. Sõidud toimusid suurel sadamaalal, kus vesi oli muulide vahel peaaegu sile. Sel aastal olid ühises võitlustules nii uued hydrofoil kui ka formula 70 cm uimedega lohelauad. Kallas sõitis uue hydrofoil uimega.

“Võistlustingimused sobisid mulle ideaalselt ja sain näidata enda parimat vormi, võites kõik 11 sõitu ning mõned neist lausa 2,5 minutilise edumaaga. Olulist rolli mängisid puhtad manöövrid ja paika saadud varustus. Suur edu viimasel etapil mängis mulle kätte ka Baltikumi meistritiitli,” rääkis Kallas.

Üldarvestuses tuli teiseks Martins Sprogis (LAT) ja kolmandaks Mindaugas Mockevièius (LTU).

Varasematel etappidel poodiumil olnud Eesti sõitja, Ranno Rumm (Kite Team Estonia, Peter Lynn), viimasel etapil ei osalenud ja jäi üldarvestuses 6. kohale. Martin Valvur (Laulasmaa Surfiklubi, Surfshop) tuli kokkuvõttes 9. kohale ja Peeter Järvelaid 13. kohale.

Tulemused SIIN!

 

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.