Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

MTÜ Eesti Lohesurfiliit liikmeteks on kõik lohesurfispordiga tegelevad juriidilised isikud, kes on nõus kandma Liidu Põhikirjast  tulenevaid õigusi ja kohustusi.

Eesti Lohesurfiliit – Juriidilise liikme liitumisavaldus

————————————————————————————————————————

JUHATUS

Gerli Toomepuu
gerli.toomepuu@gmail.com / 56 269 616

Tõnis Bramanis
bramanis@gmail.com / 55 537 237

Kaspar Roost
kaspar.roost@gmail.com / 53 050 559

Harri Supp
harri.supp@gmail.com / 56 486 584

Andrei Petrov
kite.timetosurf@gmail.com / 55 512 872

 

LIIKMED

Aloha Surf MTÜ
Toomas Jürjo / info@aloha.ee / 56 931 188

FanSurf Surfikool
Risto Kõrgemägi / info@kitesurf.ee / 56 686 766

Miniloots OÜ
Kaur Filippov / kaurfil@gmail.com / 56 698 801

No Work Surf Club MTÜ
Tõnis Bramanis / club@nowork.ee / 55 537 237

Paope Surfiklubi
Riho Teigar / info@allclean.ee / 50 71 378

Pärnu Surfiklubi
Aivar Vorman / aivar.vorman@gmail.com

Surf Center
Erkki Soosaar / info@surfcenter / 53 440 919

Stroomi Surfiklubi
Kristi Pähklimägi / kristi@kiteboarding.ee / 56 277 414

Surftown Surfiklubi
Kristiin Oja / info@surftown.ee / 56 691 870

Võsu Surfikool
Raigo Piho / vosusurf@gmail.com / 51 78 716

Aivar Kamm
Andre Tampõld
Andreas Aas
Andreas Asi
Argo Haudsaar
Arne Telling
Ave Kaare
Britt  Ressar
Dimitri Kovaltšuk
Eduard Eljas
Elmo Riig
Fansurf Team MTÜ
Gunnar Mitt
Henri Kaar
Indrek Ahun
Indrek Päri
Ingmar Vahtra
Jaanus Kirillov
Jorma Laiapea
Jüri Loonurm
Kalev Tammin
Kardo Günthal
Kaspar Maide
Katrin Päevakene
Kaur Filippov
Kerli Otti
Kolevant OÜ
Kristi Dela China
Kristiin Oja
Kristina Allik
Laulasmaa Surfiklubi MTÜ
Lemmo Jaanus
Madis Kallas
Margus Otsa
Margus Vahesaar
Marius Maribuu
Mart Põld
Martin Kuuspalu
Martin Valvur
Martti Ainola
Mihkel Ausmaa
Mihkel Nurm
Mikk Tuisk
Oliver Lill
Peeter Ojasaar
Priidu Null
Priit Lõhmus
Pärnu Surfiklubi MTÜ
Pärnu Surfikool MTÜ
Raavo Toomela
Raivo Kriivason
Ranno Rumm
Rauno Pikkor
Reene Kilk
Risto Kõrgemägi
Saaremaa Lohesurf MTÜ
Silver Kattai
Tarmo Ilo
Tarmo Richard Klamp
Team Extreme MTÜ
Toomas Teesaar
Üllar Esinurm

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.