Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

lokahi 2012 banner

LOKAHI KARIKAS 2012

Just sellist mänglevat loodusjõudude tervikut lähevad tuule- ja lainesõbrad otsima ka 2012 aastal, kui MTÜ Lokahi korraldab Eesti Meistrivõistlused lohe lainesõidus. Sel aastal on võistlus ka IKA (International Kiteboarding Association) kalendris. Võistlus toimub Hiiumaal Ristnas ning selle ajaks valime kuupäeva ajavahemikul 1.september kuni 30.september, kui Ristna tuuleprognoos lubab paar päeva kestvat tuult alates 9m/s SW. Sel aastal peame võistlust kahes (mehed, naised) võistlusgrupis. Eraldi võistlusklasse ei ole, võistelda saab vaid lainelauaga.

KORRALDAJA

Võistluste peakorraldaja on MTÜ Lokahi. Korraldaja Tarmo Richard Klamp kontaktid: e-mail tarmo@lokahi.ee ja telefon +3725288180

Võistluste toetajad/sponsorid: 4 Energia, EMT, Sharktank, GM Jewellery, Kujuta ette, MTÜ Eesti Lohesurfiliit.

REGISTREERIMINE

Võistlustele registreerimine toimub ainult eelregistreerimisega korraldaja MTÜ Lokahi esindaja Tarmo Richard Klamp e-maili või telefoni teel. Võistlustel osalemiseks tuleb tasuda osavõtutasu 20EUR, MTÜ Eesti Lohesurfiliit liikmetele kehtib soodushind 15EUR. Võistlustasu kanda MTÜ LOKAHI arveldusarvele nr. 221053018637 Swedbankis.

Täpsem info SIIT!

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.