Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

Pilt2

16.-17. augustil toimusid lohelaual TT:R klassi Eesti meistrivõistlused Pärnus, Maxwave surfikeskuses. Kohal oli üle kahekümne võistleja ja  nende hulgas ka eelmise aasta esikolmik ning mitmed uued tulijad. Ilmastikutingimused oli rajasõiduks sobilikud, kuid väga muutlikud. Võistlejad tegid kahe päeva jooksul 6 sõitu.

1534774_740947852630743_8043876154402135428_o

Meeste arvestuses tegi ilusad võistlussõidud  Madis Kallas (Kite Team Estonia, Loovisioon, Skone) ja tuli Eesti meistriks. Teise koha saavutas saarlasi esindav Kaur Filippov ( Miniloots) ja kolmanda koha  Tarmo Ilo (Team Ozone Estonia, Laulasmaa Surfiklubi). “Olen saavutatud tulemusega väga rahul. Sain antud TT:R distsipliiniks harjutada võrdlemisi vähe, aga peamist rolli mängisid ikkagi füüsiline ettevalmistus ja purjetamisoskused. Seda tänu sel aastal juba üle 4000 km treeningutele Formula Kite distsipliinis, mille Euroopa ja Eesti Meistrivõistlused alles ees on,” kommenteeris Kallas.

Naiste arvestuses tuli Eesti meistriks Kerli Otti (Kite Team Estonia, Surfhouse). Teise koha saavutas Kristiin Oja (Aloha, Plaat detail, North, Ion, Lip, KSA, Borealish healthcare) ja kolmanda koha Jane Aluve (Team Fansurf). “Meestega koos startimisel olin alguses liiga tagasihoidlik ja andsin oma konkurentidele tugeva edumaa, mida pidin distantsil järgi võtma. Kolmandast sõidust otsustasin samuti agressiivsemalt startida ja siis ei olnud mulle enam vastast. Kuna naiste arvestuses on väga vähe võistlejaid, siis meeldejäävaim oli hoopis sõit, kus mul õnnestus allatuule otsas kinni püüda 3 meest  ja finišeerisin üldarvestuses teisena, oma tiimikaaslase, Madis Kallase järel,” kommenteeris Otti.

Võistluse toimumist toetasid: MaxWave Surf Shop, Nelja Energia, Eesti Lohesurfiliit, Pärnu Surfiklubi, Saku, Ecobirch, Amserv, Nevocar, Underwave, C-Skins, Surfa.ee

Rohkem pilte : TT:R klassi võistluse album

IMG_6780

IMG_6763 IMG_6735 IMG_6699 IMG_6678

 

 

 

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.