Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

Kolmapäevast pühapäevani toimub Lemmerannas järjekorras viieteistkümnes Surfilaager, mille mõnusamaks toimimiseks on käed löönud ka Eesti Purjelaualiit ja Eesti Lohesurfiliit.

surfilaager2

LOHESURFARITELE VIIAKSE  LÄBI ERINEVAID KOOLITUSI ERINEVA TASEME SÕITJATELE:

Wave Kite Surfing” ja “Ehita ise Wave Lohelaud” koolitused. Läbiviijaks lohetiim Locahi (Gvido Valickis, Richard Klamp)

Vabastiili poomi ehitus / Poomi ratsimise õpetus”. Läbiviijaks Besti lohede maaletooja Rain Kont.

Poomi Freestyle koolitus”. Üks üldkoolitus päevas loenguna ning personaalsed koolitused kokkuleppel. Poomid tulevad ronimisseina külge Best Kiteboarding alas. Läbiviijateks Priidu Null ja Kristiin Oja.

Lohe ABC” kaldal 1h iga päev. Personaalsed koolitused toimuvad kokkuleppel. Läbiviijaks Indrek Ahun (Surfhouse).

Lohe Race workshop” 3-osaline loeng. Läbiviijateks Margus Otsa ja Risto Kõrgemägi.

Lisaks koolitustele toimub lohetajatele kolm üritust: ÜHISSTART nii lohedele kui purjelaudadele,  BEST DOWNWIND KITE SAFARI kas Läti piiri äärest või Häädemeeste lähistelt kuni Surfilaagrini – sõltuvalt tuulest, ning KITE JAM.

Surfilaagris on võimalik surfivarustust rentida, osaleda koolitustel ja võistlustel. Tegevusi jagub igale tasemele!

Ka kaldale jäänule pakub Surfilaager ohtralt tegevusi – surfikino; bouldering ronimissein, mis on 7.5 m lai ja 2.5 m kõrge; järelkärusaun; discgolf ning 3 lava ja 25 artisti Eestist ja mujalt. Lisaks pannakse üles 3 vintsi, reil, slaider ja kicker – kui juhtub, et tuult pole, siis Surfilaager seisma ei jää. Maailma tipp wakestyle lohesurfar James Boulding lendab kohale Maldiivide heledatest vetest, et oma skille demonstreerida ning häid nippe jagada.

Turvalisuse tagamiseks on laagriala piiratud, sissepääs toimub vaid käepaeltega. Nii parklates kui ka laagrialal on turvameeskond. Olemas nii vetelpääste kui ka esmaabi punkt.

Surfilaagri passid ja piletid on müügil Ticketpro müügipunktidest ja aadressil www.ticketpro.ee, Surfilaagri kodulehel www.surfilaager.ee ning kohapeal. Saadaval on nii passid kui ka päevapiletid.

Surfilaagri festivalide passide hinnas sisaldub tasuta telkimine Surfilaagri territooriumil kogu laagri ajal.

Lisaks on Lemmeranna Külalistemajas 200 kohta tubades ja kämpingmajakestes. Tubasid peamajas on eri suurustega, 3 kuni 7 kohalisteni koos lisakohtadega, üksikud toad ka suuremad. Pesemisvõimalused ja tualetid on kõikidel korrustel. Kämpingmajakestes on 4 põhikohta ja 2 lisakohta. Majutuse broneerimiseks kirjuta oma soovid majutus@surfilaager.ee – vastame broneeringutele laekumise järjekorras.

Parkida saab Surfilaagri TAVAparklas ning SURFIparklas. SURFIparklas auto hoidmise eeltingimuseks on Surfikama olemasolu. SURFIparkla on rannast ca 100 m kaugusel.

Surfilaagri täpne ajakava on leitav veebist www.surfilaager.ee

surfilaager

Tule Surfilaagrisse!
SURF ON LAHE!

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.