Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

Screen Shot 2015-06-22 at 15.53.4311.-14. juunil toimus NeilPryde Baltic Cup Eesti etapp Pirital.

Formula Kite lohelauaklassi läksid regati tulemused maailma edetabeli arvestusse. Kahjuks oli tuulevaikuse tõttu võimalik võistelda vaid etapi esimesel päeval. Etapi võitis kõik viis reedest sõitu võitnud leedulane Viktoras Šeputa. Teise koha saavutas Ranno Rumm, kelle skooriks kujunes 8 punkti. Kolmanda koha sai Madis Kallas 13 punktiga.

Estonian NeilPryde Baltic Cup’i korraldas Team Extreme koostöös Eesti Purjelaualiidu, Eesti Lohesurfiliidu ja Eesti Jahtklubide Liiduga.

Baltic Cup viimane etapp toimub 24.-26. juulil Lätis.