Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

NeilPryde Baltic Cup A4

28. juuni kuni 1. juuli 2012 peetakse Tallinnas, Pirita rannas Euroopa ja maailmatasemel purjelaua- ja lohesurfivõistlus: NeilPryde Baltic Cup.

NeilPryde Baltic Cup`i näol on tegemist rahvusvaheliselt tunnustatud Formula purjelauaklassi võistlusseeriaga. Seni on peetud 1 NeilPryde Baltic Cup’i seeriavõistlus Leedus. Tallinna etapi järel kroonitakse baltikumi paremik Lätis.

Uudsena sel aastal viiakse NeilPryde Baltic Cup´i raames läbi suur purjelauaregatt neljale erinevale purjelauaklassile: Formula, olümpiaklass NeilPryde RS:X, olümpia ettevalmistusklass Techno 293 ning Raceboard. Lisaks järgmisel olümpial osalev lohe rajasõit (Kite Race). Üritus toob Piritale kokku lisaks Baltikumi purjelaua- ja lohesurfiässadele ka Euroopa ja maailma paremikku. Ligi 100 osalejaga võistlustele on teiste seas lubanud kohale tulla ka näiteks European Cup`i hetke liider Prantsusmaalt, Valentin Brault. NeilPryde Baltic Cup`iga samaaegselt toimub European Cup Tallinna osavõistlus.

Pirita rand ootab kõiki purjelaua ja lohesurfi huvilisi sportlastele kaasa elama kas kohapeal või EMT ja Delfi vahendusel web-live`is: http://event.extreme.ee/

Võistluste ajakava:
29.-30. juuni
NeilPryde Baltic Cup võistlussõidud
01. juuli
NeilPryde Baltic Cup võistlussõidud, autasustamine

lisainfo: http://event.extreme.ee/

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.