Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

1.-2. septembril toimus Eesti meistrivõistluste viimane etapp vabastiilis ja rajasõidus.

Esimesel võistluspäeval puhus maatuul, mistõttu jäid võistlussõidud ohutuse tõttu ära. Teisel võistluspäeval puhus tuul puhanguti kuni 16 m/s ja seetõttu alustati vabastiili võistlusdistsipliiniga. Läbi viidi nii single kui ka double elimination voorud. Võistlejad näitasid Pirita rannas ilusaid ja kõrgeid trikisooritusi. Meeste arvestuses võitis Priidu Null (Flexifoil), teisele kohale tuli Oskars Brivkalns (Maxwave) ja kolmandale Martin Kuuspalu (Best). Naiste arvestuses võitis Kerli Otti (Laulasmaa Surfiklubi), teisele kohale tuli Kristiin Oja (Aloha) ja kolmandale Jane Aluve (Team Fansurf).

Täpsemad tulemused lisame lähipäevil.

Peale vabastiili võistlust alustati rajasõidu raja märkimisega merel, kuid tugeva tuule tõttu polnud võimalik võistlusega siiski alustada.

Tallinna MV raames oli tegu viimase ametliku EMV võistlusetapiga vabastiilis ja rajasõidus. Jäänud on veel lainesõidu etapp Lokahi Karikas, mis toimub esimesel tuulisel ja hea lainega päeval Ristnas. Vaata täpsemalt SIIT.

Lohesurfispodi hooaja lõpetamine toimub 20. oktoobril kell 22.00 klubis Hollywood, kus antakse välja Eesti Meistri tiitlid ja Eesti Karikas.

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.