Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

1781585_748275525219855_7696944341135652777_o26.-28.09 toimus Pirital Tallinna Nädal. EJL Olümpiapurjetamise Karika viimase etapi käigus selgitati välja ka lohelaua Formula Kite Eesti meistrid.

Kolmest planeeritud võistluspäevast õnnestus sõidud läbi viia kahel, kuna laupäeval puhus purjetamiseks veidi liiga vali tuul. Reedel jagus tuult kuni 8 m/s, pühapäeval aga veidi enamgi, ca 10 m/s. Kokku peeti Formula Kite lohelaudadele 8 võistlussõitu.

Eesti meistriks tuli Madis Kallas (Kite Team Estonia, Skone). Hõbemedali saavutas Ranno Rumm (Kite Team Estonia, Skone, Z-Fins) ja pronksmedalile Silver Kattai (Kite Team Estonia).

“Võistlus esimese koha peale oli ülimalt pingeline ja seda tõestab ka napp võit. Tänu suurepärasele korraldusele saime treeningpartneri Ranno Rummiga anda endast kõik, ükski kaart ei jäänud pakki,” kommenteeris Kallas.

EJL karikasarja võitis Formula Kite Klassis samuti Madis Kallas. Teiseks tuli leedukas Viktoras Seputa ja kolmandaks Ranno Rumm.