Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

Screen Shot 2017-04-10 at 1.23.27 PMKoostöös Nelja Energiaga avab Eesti Lohesurfiliit taas võimaluse kõigil ettevõtlikel lohesurfaritel panustada lohesurfi valdkonna arengusse! Sel aastal ka huvigruppidele!

“Koostöös on ellu viidud juba palju toredaid algatusi ning näeme, et lohesurfi valdkonda tuleb arendada üle Eesti – Võsust Pärnuni ja Võrtsjärvest Saaremaani. Avame sel aastal taotlusvooru ka neile, kes ei ole Eesti Lohesurfiliidu liikmed, et tähelepanuta ei jääks ühtegi head ettepanekut,  põnevat mõtet ega tänuväärt algatus,” kommenteerib Kerli Otti Eesti Lohesurfiliidust.

Tegevusprojektide eesmärk peaks olema seotud piirkonna-, huvigrupi- või klubilise tegevuse arenguga lohesurfi valdkonnas. Samuti toetatakse võistluste korraldajaid ning sportlaseid, kes esindavad Eestit rahvusvahelistel tiitlivõistlustel.

“Meil on hea meel, et Eesti lohetajad kvalifitseeruvad endiselt maailmarankingu alusel võistlema maailmameistrivõistlustel. Esi viiekümne hulgas on täna meil kaks formula kite sõitjat, kelle tulemusi jääme huviga ootama. Samuti avame sellest aastast noorte klassi, et Noorte Olümpiale pürgivad noored saaksid võistluskogemusi,” lisas Otti.

Loe täpsemalt koostöövõimalustest (https://lohesurf.ee/?page_id=4176)  ja esita tegevusprojekt 10. maiks 2017.

 

 

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.