Eesti Lohesurfiliit MTÜ

Liit, mis ühendab Eesti lohesurfi klubisid ja nende liikmeid

1964533_783738644987927_2077602379_n

Eelmisel nädalavahetusel lõppes hooaja esimene lohelauasõidu vabastiili maailmameistrivõistluste etapp (PKRA Tour) Panamal, kus eestlanna Triina Trei (Surfhouse, Romp), tuli 6 kohale.

 

Trei on kahekordne Eesti miester ja osales esmakordselt rahvusvahelistel tiitlivõistlustel. “Tingimused oli minu viimase kahe sõidu ajal super head. Suht sile vesi ja hea tuul. Olen nii õnnelik, et osa võtsin. Poleks iial arvanud, et nii kõrge tasemega võistlusel nii kaugele jõuan,” kommenteeris Trei.

 

Teise võistlejana oli eestlastest võistlustules Kristiin Oja (North, Aloha, KSA, Lip), kes eelmisel hooajal võitis Aasia meistrivõistluste (KTA) tuuri. Panamal tuli Oja 9 kohale.

 

Maailmameistrivõistluste esimesel etapil osales üle 40 osavõtja. Meeste arvestuses tõusis esikohale Christoph Track kelle jaoks oli see esimene võit PKRA-l. Teise koha saavutas Robinson Hilario ja kolmanda Alexandre Neto. Naiste arvestuses võidutsesid kolm maailma valitsejannat, kellest seekord võitis Karolina Winkowska. Teiseks tuli Gisela Pulido ja kolmandaks Bruna Kajiya.

 

Järgmine PKRA etapp toimub juba 18.03-23.03 Maroccos.

 

PKRA web: http://www.prokitetour.com/news.php?id=466

 

Eesti Lohesurfiliit

Toetajad:

Surfiklubid/Teamid:

Kalender

There are no upcoming events.